Plik kredytowy – najdłuższy przewodnik

Plik kredytowy – najdłuższy przewodnik samopomocy o pliku kredytu

Zrozumienie pliku kredytowego

Poniżej znajduje się kilka wskazówek dotyczących pieniędzy, które sugerują, że Twoja ocena plików kredytowych mogłaby ponieść w wyniku nieoczekiwanego zrozumienia, jakie są warunki dotyczące plików kredytowych. Trudno poruszać po polu miny kredytowej, które jest pozbawione warunków technicznych dotyczących plików kredytowych i podlega regułom, które wielu z nas nie rozumie. Ten przewodnik kredytowy został przygotowany jako planer trasy, który może zabrać Cię od A do Z.  więcej informacji tutaj pragnienia.
Plik kredytowy

Najlepszy przewodnik po zrozumieniu pliku kredytowego

A jest dla APR
Oznacza to roczną stopę procentową i jest prawdziwym kosztem transakcji, w tym opłat i prowizji, a także odsetek w ciągu roku. Ponieważ obejmuje ono wszystko, co płacisz, może być wyższe niż stawka odsetek. Reklamy często cytują „typową” APR, czyli co najmniej dwie trzecie potencjalnych kandydatów może płacić – możesz liczyć na mniej lub więcej niż tę liczbę, w oparciu o status Twojego pliku kredytowego.

B dotyczy bankructwa
Chociaż możesz wierzyć, że nie ma wyjścia z długów, powinno to być ostatecznością. To pomaga wydostać się z długów i można oficjalnie wydać w zaledwie zaledwie roku, ale jest zapisywana w pliku kredytowym. Twoja historia ratingu kredytowego będzie rejestrować twoje bankructwo przez sześć lat, niezależnie od tego, kiedy zostałeś zwolniony. Bankructwo będzie trudne do wypożyczenia w przyszłości. To samo dotyczy osób, które mają IVA lub nowe zlecenia dotyczące odpisów długów (DRO). odwiedź link celów biznesowych.

C jest dla pliku kredytowego
Jest to osobista historia Twoich rachunków kredytowych, od pożyczek i kart z kontraktami telefonicznymi i katalogami, a także rekordem spłaty i innymi informacjami, które pomagają kredytodawcom w podejmowaniu decyzji, czy można wygodnie wypożyczyć spłaty. Powinien być aktualny i dokładnie odzwierciedlać Twoje okoliczności lub można przegapić transakcje, które chcesz. Wspaniałym raportem pliku kredytowego jest sytuacja, w której nie ma nieodebranych płatności, a płatności zostały dokonane na czas.

D dotyczy planu zarządzania długiem

Plan zarządzania zadłużeniem jest nieformalnym porozumieniem między dłużnikiem a ich wierzycielami. Plan zarządzania zadłużeniem ma pomóc zredukować niezabezpieczone długów z obniżoną miesięczną wypłatą na czas określony, aby pomóc dłużnikowi w nadziei odzyskać kontrolę nad finansami. Kiedy ktoś znajdzie się w planie zarządzania długiem, zazwyczaj mają złe dane kredytowe, które mogą trwać przez wiele lat w trakcie i po zakończeniu planu. kliknij witrynę konsolidacja długów

D jest również zadłużeniem. Kryzys kredytowy, recesja i niskie stopy procentowe zachęcały wielu osób do skupienia się na spłatach długów, ale lepiej, aby upewnić się, że nie pożyczasz za dużo w pierwszej kolejności. Zanim złożysz wniosek o kolejną umowę kredytową, sprawdź raport o pliku kredytu. To daje wgląd do Twojej sytuacji finansowej i jak dobrze zarządzasz.

E jest opłatą za zwłokę
Jest to jedna z opłat, które mogą być ukryte w umowie kredytowej – kara, jeśli spłacisz pełną kwotę przed datą jego wymagalności. Zapoznaj się także z opłatami aranżacyjnymi i opłatami za opóźnienie w płatnościach, jeśli oceniasz możliwe oferty kredytowe.

F jest dla stowarzyszenia finansowego
Jeśli masz wspólne konto kredytowe, na przykład kartę lub kredyt hipoteczny, osoba, z którą ją dzieli się, jest Twoim współpracownikiem finansowym i zostanie umieszczona w Twoim pliku kredytu. Kredytodawcy sprawdzą raport o pliku kredytowym osoby trzeciej oraz własną, ponieważ ich okoliczności mogą mieć wpływ na zdolność spłaty. Jeśli zdecydujesz się na odrębność, pamiętaj o zamknięciu wszystkich wspólnych kont i ponownym potrąceniu długu, lub możesz zostać ukarany, jeśli twój były partner ma problemy z pieniędzmi, Odwiedz link, aby uzyskac wiecej informacji prywatne pozyczki na umowe cywilno prawna. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź link pożyczkodawcy.

G jest gwarantem
Gwarant gwarantuje zwroty, ale nie jest kredytobiorcą. Powiedz, że jesteś rodzicem działającym jako gwarant dla studenta, który potrzebuje kredytu – jeśli twoje dziecko nie otrzyma płatności; Będzie odpowiedzialny za spłaty, odsetki i wszelkie opłaty karne.